Списък на участниците - неполучили награди от томбола 100 НТО проведена на 10 ноември 2017 г.

14/11/2017

Списък на участниците - неполучили награди

от 50 - та томбола на Националното движение "Опознай България - 100 НТО" проведена на 10 ноември 2017 г.

 

ЗЛАТНИ ЗНАЧКИ - МАРКИ ТОМБОЛА 2016/2017 г.

№      Име, град

1.      Валерия Николова Панайотова - гр. Белослав – USB зарядно +флашка

2.         Моника Милчева Василева - гр. София – USB зарядно +флашка

3.         Стратина Стратиева Стратиева - гр. София – USB зарядно +флашка

4.         Иван Йорданов Иванов - гр. София – USB зарядно +флашка

5.         Борислав Тенев Иванов - гр.София – USB зарядно +флашка

6.         Ивета Антонова Коева - гр. Пловдив – USB зарядно +флашка

7.         Данаил Павлинов Рангелов - гр. Пловдив – USB зарядно +флашка

8.         Мартин Юлиянов Василев - гр. София – USB зарядно +флашка

9.         Иван Ангелов Димитров - гр. София – USB зарядно +флашка

10.       Иво Антонов Иванов - гр. София – USB зарядно +флашка

11.     Диан Тодоров Киров - гр. Сливен – USB зарядно +флашка

12.       Камен Георгиев Коларов - гр. София – USB зарядно +флашка

13.       Михаил Иванов Христов - гр.Варна – USB зарядно +флашка

14.       Светослав Димитров Йорданов - гр. София – USB зарядно +флашка

15.       Бранимир Александров Недялков - гр. София – USB зарядно +флашка

16.       Цветина Евгениева Николова - гр. Пирдоп – USB зарядно +флашка

17.       Тодор Каменов Николов - гр. Пирдоп – USB зарядно +флашка

18.       Магдалена Самуилова Иванова - гр. София – USB зарядно +флашка

19.       Кирил Викторович Рънза - гр. София – USB зарядно +флашка

20.       Ана-Неда Георгиева Караджова - гр. София – USB зарядно +флашка

21.       Андрей Йорданов Андреев - гр. Варна – USB зарядно +флашка

22.       Елена Стоянова Андреева - гр. Варна – USB зарядно +флашка

23.       Кристина Янкова Буковска - гр. Сандански – USB зарядно +флашка

26.       Станислав Луков Дунчев - гр. Пазарджик – USB зарядно +флашка

27.       Еленко Луков Дунчев - гр. Пазарджик – USB зарядно +флашка

34.       Драгомир Маленков Данчев - гр. Стара Загора – USB зарядно +флашка

35.       Катрин Апостолова Георгиева - гр. София – USB зарядно +флашка

36.       Иванка Стойкова Таскова - гр. София – USB зарядно +флашка

37.       Петър Иванов Папазов - гр. София – USB зарядно +флашка

43.       Иван Александров Занов - гр. Силистра – USB зарядно +флашка

51.       Илиана Руменова Иванова - гр. София – USB зарядно +флашка

52.       Благовест Руменов Попов - гр. София – USB зарядно +флашка

53.       Ивайло Димитров Иванов - гр. София – USB зарядно +флашка

54.       Страхил Нейков Нейков - гр. Сопот – USB зарядно +флашка

55.       Петя Василева Нейкова - гр. Сопот – USB зарядно +флашка

56.       Силвия Стойнева Топалова - гр. Казанлък – USB зарядно +флашка

57.       Стоян Валентинов Николов - гр. Плевен – USB зарядно +флашка

58.       Божидар Николов Бекяров - гр. Панагюрище – USB зарядно +флашка

63.       Пейчо Иванов Генов – ТД "Средногорец" - гр. Чирпан – USB зарядно +флашка

64.       Георги Христов Георгиев - гр. Добрич – USB зарядно +флашка

101.   Румяна Иванова Христова – гр. Елин Пелин – Лек автомобил Дачия Сандеро

 

ЗЛАТНИ ЗНАЧКИ - ПЕЧАТИ ТОМБОЛА 2016/2017 г

 

№      Име, град

1       Славена Пламенова Данева -гр.Варна - тостер

2       Яна Славова Делийска -гр.София – сув. чиния + USB

3       Марта Славова Делийска -гр.София – филтр. кана

4       Симеон Михайлов Константинов -гр.София - цитропреса

5       Константин Михайлов Константинов -гр.София – филтр.кана

6       Михаил Михайлов Константинов -гр.София –ел. кана

7       Рая Венциславова Толева -с.Крумово – сув. чиния+ USB

8       Венцислав Атанас Толев -с.Крумово –уикенд + сув. чиния

9       Росица Димова Толева -с.Крумово - цитропреса

10     Тони Венциславова Толева -с.Крумово – ел. кана

11     Владимир Димитров Димитров -гр.Русе - тостер

12     Маргарита Йорданова Добрева -гр.София –сув. чиния+USB

13     Валентин Трифонов Георгиев -гр.София - пасатор

14     Евгения Николова Тасова -гр.София -цитропреса

15     Калчо Колев Райнов -гр.София - пасатор

16     Весела Пламенова Божкова -гр.София – филтр. кана

17     Бисер Йорданов Божков -гр.София - барбекю

18     Славка Цветанова Спасова -гр.София - пасатор

19     Ванина Николай Тодорова -гр.София - цитропреса

20     Валерия Николова Панайотова -гр.Белослав - тостер

21     Станчо Стоянов Проданов -гр.Пловдив - цитропреса

22     Мартин Валериев Николов -гр.Варна - цитропреса

23     Георги Деянов Ванков -гр.Варна – ел. кана

24     Димитър Атанасов Петрунов -гр.София - пасатор

25     Станислава Пламенова Стоянова -гр.София –филтр. кана

26     Мартин Иванов Кадиев -гр.София – сув. чиния + USB

27     Ерик Мартинов Кадиев -гр.София - цитропреса

28     Стратина Стратиева Стратиева -гр.София – уикенд + сув.чиния

29     Христина Богданова Иванова -гр.Варна – ел. кана

30     Иван Йорданов Иванов -гр.София – филтр. кана

31     Пламен Йорданов Събев -гр.Ихтиман - цитропреса

32     Добромир Иванов Русев -гр.София - пасатор

35     Ивета Антонова Коева -гр.Пловдив – ел. кана

36     Данаил Павлинов Рангелов -гр.Пловдив - тостер

37     Радослав Ангелов Жалов -гр.София – сув. чиния + USB

38     Стоянка Пенчева Жалова -гр.София - цитропреса

39     Бистра Тодорова Пеева -гр.Трявна – ел. кана

40     Тихомир Георгиев Тодоров -гр.Трявна - барбекю

41     Ромарио Искренов Доков гр.Троян - пасатор

42     Милен Рангелов Илиев -гр.Монтана – ел. кана

43     Иван Ангелов Димитров -гр.София – сув. чиния + USB

44     Мартин Иванов Димитров -гр.София - тостер

45     Павлина Стаменова Димитриева -гр.София - цитропреса

46     Иво Антонов Иванов -гр.София - пасатор

47     Иринка Стоянова Люцканова -гр.Бургас – филтр. кана

48     Георги Христов Георгиев -гр.Добрич - барбекю

49     Миглена Иванова Джундрикова  - гр.Добрич –лек автомобил Дачия Логан

50     Диан Тодоров Киров -гр.Сливен – ел. кана

51     Лиляна Алексива Стоянова -гр.София - пасатор

52     Иван Викторов Стоянов -гр.София – сув. чиния + USB

53     Георги Димитров Галчов -гр.София - тостер

54     Нина Валентинова Галчова -гр.София - цитропреса

55     Десислава Георгиева Галчова -гр.София - барбекю

56     Димитър Бориславов Галчов -гр.София – сув. чиния + USB

57     Иван Ангелов Атанасов -гр.Враца - барбекю

58     Димитър Ангелов Атанасов -гр.Враца - пасатор

59     Камен Георгиев Коларов -гр.София - цитропреса

60     Генадий Маклаков -гр.Севастопол - тостер

61     Анна Димитрова Найденова -гр.Поморие – ел. кана

62     Красимир Димитров Димитров -гр.София - цитропреса

63     Никола Йорданов Йорданов -гр.София – филтр. кана

64     Георги Василев Мазнев -гр.София - барбекю

65     Любомир Илиев Щерев -ТД"Буйна гора" гр.Разград - цитропреса

66     Люсиана Христова Каделкова -гр.Габрово – ел. кана

67     Стелиана Георгиева Ганева -гр.Габрово - цитропреса

68     Лилия Иванова Великденова -гр.София - пасатор

73     Юлиана Димитрова Неделчева -гр.Разград – сув. чиния + USB

74     Калоян Нейчев Неделчев -гр.Разград – филтр. кана

75     Десислава Неделчева Неделчева -гр.Разград - цитропреса

76     Ивелин Господинов Иванов -гр.София - пасатор

77     Кристина Тодорова Кънева -гр.София - барбекю

78     Михаил Иванов Христов -гр.Варна – ел. кана

79     Радко Ивалинов Стоев -гр.Харманли - тостер

80     Георги Константинов Зисов -гр.Пловдив – ел. кана

81     Марина Христова Нунева -гр.София - цитропреса

82     Нецо Иванов Стойчев -гр.Казанлък – филтр.кана

83     Стела Петкова Попова -гр.София - пасатор

84     Светослав Димитров Йорданов -гр.София - цитропреса

86     Божидара Десиславова Първанова -гр.Враца - барбекю

87     Боряна Любомирова Караджова -гр.Враца - пасатор

88     Янчо Миланов Янков -гр.София – филтр. кана

89     Златка Христова Генчева -гр.София - цитропреса

90     Марчела Николаева Кузманова -гр.София – сув. чиния + USB

91     Николай Димитров Каябашев -гр.София - пасатор

92     Владислав Владимиров Василев -гр.Кюстендил - тостер

93     Яна Димитрова Кюлумова -гр.София - пасатор

94     Цветина Евгениева Николова -гр.Пирдоп - цитропреса

95     Тодор Каменов Николов -гр.Пирдоп - пасатор

96     Гергана Иванова Георгиева -гр.София – филтр. кана

97     Владимир Стоянов Сълов -гр.Варна - пасатор

98     Снежана Динева Сълова -гр.Варна - тостер

99     Николинка Владимирова Сълова -гр.Варна – уикенд + сув. чиния

100   Парашкева Стаменова Ганева -гр.Варна - цитропреса

101   Миглена Атанасова Атанасова -гр.Варна – ел. кана

102   Магдалена Самуилова Иванова -гр.София – филтр. кана

103   Самуил Павлов Иванов -гр.София – сув. чиния +USB

104   Симона Антонова Иванова-гр.София - цитропреса

105   Мария Иванова Бойчева -ТД"Урвич" гр.София - тостер

106   Биляна Иванова Стамболова -гр.Благоевград – ел.кана

107   Стефан Галинов Стефанов -гр.Карнобат - тостер

108   Кирил Викторович Рънза -гр.София – филтр. кана

109   Недьо Недялков Плачков -гр.Бургас – сув.чиния + USB

110   Марина Недева Плачкова -гр.Бургас - цитропреса

111   Ана-Неда Георгиева Караджова -гр.София – филтр. кана

112   Цветелина Славчева Илиева -гр.Перник – сув. чиния + USB

113   Димитър Мирчев Димитров -гр.София – филтр. кана

114   Андрей Йорданов Андреев -гр.Варна - барбекю

115   Елена Стоянова Андреева -гр.Варна - тостер

116   Петя Радкова Георгиева -гр.Златица - барбекю

117   Евелин Стефанов Джигалиев -гр.Асеновград – ел. кана

118   Калина Райчева Ямалиева -гр.Пловдив - пасатор

119   Тенчо Георгиев Ямалиев -гр.Пловдив - тостер

120   Калина Георгиева Ямалиева -гр.Пловдив – сув.чиния + USB

121   Николай Вангелов Георгиев -гр.Пловдив – ел. кана

122   Теофана Павлова Бибова -гр.Пловдив - цитропреса

125   Борислав Тенев Иванов -гр.София - тостер

126   Кристина Янкова Буковска -гр.Сандански - тостер

129   Станислав Луков Дунчев -гр.Пазарджик – сув. чиния + USB

130   Еленко Луков Дунчев -гр.Пазарджик – филтр. кана

131   Любомир Стефанов Георгиев -гр.София - цитропреса

132   Милен Йорданов Дженев -с.Близнаци – ел. кана

133   Вельо Величков Самарджиев -с.Бресница - барбекю

134   Георги Величков Самарджиев -с.Бресница - цитропреса

139   Димитър Петров Лупанов -ТД"Трапезица-1902"гр.В. Търново - барбекю

140   Кинка Иванова Кирилова -Лупанова -ТД"Трапезица-1902"гр.В.Търново - цитропреса

141   Мирослав Стефанов Георгиев -гр.София - пасатор

142   Калоян Андреев Илиев -гр.Сливен -тостер

143   Павлета Динкова Генчева -гр.Сливен  - ел. кана

144   Моника Милчева Василева -гр.София - цитропреса

146   Румен Коев Рачев -гр.Попово - тостер

147   Ваня Руменова Рачева-гр.София - пасатор

148   Полина Красимирова Иванова -гр.София – филтр. кана

149   Бранимир Александров Недялков -гр.София - барбекю

150   Елена Атанасова Граматикова- гр.София - цитропреса

151   Драгомир Маленков Данчев -гр.Стара Загора – сув. чиния + USB

152   Борислав Кирилов Кирилов -с.Бистрица - пасатор

153   Ладина Кирилова Терзийска -с.Бистрица – филтр. кана

157   Милена Димитрова Георгиева -гр.София – филтр. кана

158   Катрин Апостолова Георгиева –грСофия - барбекю

159   Иванка Стойкова Таскова -гр.София - цитропреса

160   Петър Иванов Папазов -гр.София – филтр. кана

161   Виолета Бончева Колева -ТД"Руен" гр.Пловдив - тостер

186   Мария Тодорова Георгиева -гр.София – филтр. кана

187   Иван Александров Занов -гр.Силистра - тостер

188   Яна Красимирова Велчева -гр.Враца – уикенд + сув. чиния

189   Калин Красимиров Велчев -гр.Враца – ел. кана

195   Десислава Стоянова Веселинова -гр.Варна – ел. кана

196   Цветелина Райчова Илчова -гр.Рила - тостер

197   Иван Петков Иванов -гр.София – филтр. кана

198   Вера Иванова Станкова -гр.София - цитропреса

199   Стоянка Стоянова Гаговска -гр.Асеновград – ел. кана

200   Александра Стефанова Докузова -гр.София - пасатор

201   Павлина Аргирова Петкова -ТД"Еделвайс" гр.Сандански – ел. кана

202   Гинка Аргирова Митрева -ТД"Еделвайс" гр.Сандански - тостер

203   Веска Георгиева Търнева -ТД"Еделвайс" гр.Сандански – ел. кана

204   Роберт Бриан Фабер -гр.Ню Йорк – уикенд + сув. чиния

205   Росен Минчев Цеков -гр.Червен бряг – тостер

209   Владимир Николов Арабаджиев -гр.София – филтр. кана

210   Валерия Маринова Петрова -гр.Велико Търново – филтр. кана

211   Цонка Иванова Митева -гр.Добрич - цитропреса

212   Кристина Христова Петкова -гр.София - пасатор

213   Мартин Влайков Мирчев -ТД"Родни простори" гр.Елхово – сув. чиния + USB

214   Петьо Стоянов Панталеев -ТД"Родни простори" гр.Елхово – уикенд + сув. чиния

215   Радостина Янчева Панталеева -ТД"Родни простори" гр.Елхово - цитропреса

216   Станислав Стратиев -ТД"Шипка" гр.Пловдив – филтр.кана

217   Боян Муратев -ТД"Шипка" гр.Първомай - тостер

218   Юлияна Муратева -ТД"Шипка" гр.Първомай – уикенд + сув. чиния

219   Георги Георгиев -ТД"Шипка" гр.Пловдив – ел. кана

220   Десислава Георгиева -ТД"Шипка" гр.Пловдив - цитропреса

221   Ванина Георгиева -ТД"Шипка" гр.Пловдив - тостер

222   Румен Илиев -ТД"Шипка" гр.Пловдив – ел. кана

223   Иван Лачев -ТД"Шипка" гр.Пловдив - пасатор

224   Паулина Колева Трифонова -ТД"Родни балкани" гр.Варна – филтр. кана

225   Иван Петров Йорданов -ТД"Родни Балкани" гр.Варна – сув. чиния + USB

226   Румен Петров Йорданов -ТД"Родни балкани" гр.Варна - цитропреса

227   Петър Иванчев Йорданов -ТД"Родни балкани" гр.Варна - тостер

228   Антония Руменова Кичева -ТД"Родни балкани" гр.Варна – уикенд + сув. чиния

229   Ралица Христова Владева -ТД"Родни балкани" гр.Варна – филтр. кана

230   Тихомир Атанасов Василев -ТД"Родни балкани" гр.Варна - барбекю

231   Боян Йорданов Борисов -ТД"Родни балкани" гр.Варна - пасатор

232   Златомир Петков Табаков -ТД"Родни балкани" гр.Варна – ел. кана

233   Христо Бойчев Баев -ТД"Родни балкани" гр.Варна – ел. кана

234   Маргарита Златанова Баева -ТД"Родни балкани" гр.Варна – сув.чиния + USB

235   Бояна Христова Баева -ТД"Родни балкани" гр.Варна - тостер

236   Маргарит Петров Гьордчев -гр.Харманли - тостер

237   Силвия Стойнева Топалова -гр.Казанлък - барбекю

240   Илиян Димитров Илиев -гр.Ямбол - тостер

241   Георги Янков Георгиев -гр.Пловдив – ел. кана

242   Николай Янков Георгиев -гр.Пловдив - цитропреса

243   Анна Георгиев Лапарева -гр.Пловдив – уикенд + сув.чиния

244   Силвия Иванова Харкова -гр.София – филтр. кана

245   Стоян Валентинов Николов -гр.Плевен - тостер

246   Ралица Димитрова Касърова -гр.София – филтр. кана

247   Божидар Николов Бекяров -гр.Панагюрище - тостер

248   Борис Иванов Ставрев -гр.Брезник - цитропреса

254   Цветан Лечев Доемов -гр.Велико Търново – сув. чиния + USB

255   Галина Тодорова Богданова -гр.Велико Търново - цитропреса

256   Елеонора Илиянова Тодорова -гр.Троян - тостер

257   Васил Илков Миланов -гр.София - барбекю

258   Ели Николова Скарлатова -гр.София – филтр. кана

259   Пейчо Иванов Генов -ТД"Средногорец" гр.Чирпан - пасатор

260   Елизавета Левшина -гр.Москва – филтр. кана

261   Ивайло Георгиев Калецов -ТД"Приста" гр.Русе – уикенд + сув. чиния

262   Николета Стефанова Михайлова -ТД"Приста" гр.Русе - цитропреса

263   Юрий Атанасов Жечев -гр.София – филтр. кана

264   Валентино Павлинов Дьовленски-гр.Пещера - барбекю

265   Павлин Валентинов Дьовленски -гр.Пещера – филтр. кана

 

СРЕБЪРНИ ЗНАЧКИ - ТОМБОЛА 2016/2017 г.

Калоян Тодоров Митов гр. София- сувенирен комплект

Иван Георгиев Гемеджиев-гр. Панагюрище –сувенирен комплект

Давид  Ивайлов  Евтимов- гр. Варна – сувенирен комплект

Ани Георгиева Калоянова- гр. София- сувенирен комплект

Петър Димитров Чобанов- гр. София- сувенирен комплект

Мариана Тодорова Личева- гр. Стара Загора – сувенирен комплект

Димитър Пенчев Калчев-гр. София- сувенирен комплект

Леа  Костадинова Ваклинова – гр. Сапарева баня – сувенирен комплект

Калина Николаева Томова- гр. София- сувенирен комплект

Иванка  Христова  Чолакова – гр. София- сувенирен комплект

Божидар Аврамов Тодоров- гр. София – сувенирен комплект

Николай  Методиев  Христов- гр. София – сувенирен комплект

Ангел Атанасов Иванов- гр. Пловдив – сувенирен комплект

Диана Христова Танчева- гр. Сливен- сувенирен комплект

Лилия Радойчева  Петкова-гр. София-  сувенирен комплект

Адриана Матова Житарска –гр. София- сувенирен комплект

Виржиния Иванова Иванова- гр София – сувенирен комплект

Антон Валентинов Вълков – гр. Сливен – сувенирен комплект

Веселина Василиева  Лазева- гр. Варна – сувенирен комплект

 

БРОНЗОВИ ЗНАЧКИ - ТОМБОЛА 2016/2017 г.

Карина Едмон  Шахинян гр. София - сувенирна чаша

Атанас Николаев Георгиев-гр. Елхово- сувенирна чаша

Ивайло Иванов  Янков гр. София- сувенирна чаша

Елина  Владимирова  Тодорова гр. Русе сувенирна чаша

Йордан Тодоров Тодоров- гр. Велико Търново- сувенирна чаша

Марян Йорданов Тодоров-гр. Русе – сувенирна чаша

Георги Ангелов Ненков-гр София- сувенирна чаша

Кристиана  Илианова  Нестерова- гр. София- сувенирна чаша

Михаил Иванов Карастоянов- гр Елхово – сувенирна чаша

Румен Коев Рачев- гр. Попово- зарядна батерия

Антоан Николаев Трайков- гр. Сандански- зарядна батерия

Димитринка Таскова Таскова-  гр. София- зарядна батерия

Михаил  Иванов Гемеджиев- гр. София – зарядна батерия

Петко Георгиев  Петков-гр.  Варна –зарядна батерия

Ана Петкова Ковачева- гр. София – зарядна батерия

Бойко Ангелов Паунчев- гр. Земен – зарядна батерия

Цветелина  Павлова Апостолова – гр. София – зарядна батерия

Георги  Андонов  Тунгаров – гр. Нова Загора – зарядна батерия

Светлана Стефанова Попова- гр. Русе- зарядна батерия

 

ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ!

Срокът за получаване на наградите е  до 15 януари 2018 г.

 

Btsbg.org © 2017 All rights reserved