Голяма чест беше да бъдем гости на празника по случай 125 години от основаването на Туристическо дружество "Алеко 1900" в Нова Загора!
Празникът събра стари и нови приятели на дружеството, обединени от любовта към природата, туризма и родния край. По време на събитието си припомнихме славното минало на организацията, отдадохме почит на всички, допринесли за развитието ѝ, и с гордост начертахме бъдещи планове. Програмата беше богата с поход до зн. "Хайдушко сборище", тържествена вечеря, а на другият ден посетихме Исторически музей в гр. Нова Загора, Храм "Св. Вмчк. Георги" в с. Любенова махала и "Дом на доброто" в с. Коньово.
Споделяме с вас няколко момента от тържеството, за да усетите атмосферата на радост, признателност и вдъхновение!
Да продължим заедно да носим духа на "Алеко" напред!
Благодарим за поканата и прекрасното изживяване!

